Kosmetika

Kroutí se Vám chloupky...?

Nebo rostou špatným směren ?, spolu je zkrotíme, nyní v ceně přípravek pro domácí fixaci a výživu, 850,- czk je, včetně úpravy a barvení obočí...  Lenka

 


Chemický peeling je nechirurgické ošetření, jehož výsledkem je šetrná exfoliace vnější vrstvy pokožky, čímž se napomáhá k její rychlejší obnově.
Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. 

Brow Henna v akci.
Přírodní barva na obočí
Obarví i pokožku
Výdrž na chloupkách až 8 týdnů
Nejucelenější systém barvení obočí hennou na světě...
Jediná oficiálně schválená Henna na obočí v ČR.

OBLIČEJOVÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY v sobě spojuje to nejlepší z klasické kosmetické masáže a účinků horkých lávových kamenů. Masáž regeneruje pleť, vede k hluboké relaxaci, klade důraz na prohřátí, promasírování a uvolnění svalstva, odstraňuje energetické bloky a rozproudí energii, stimuluje krevní a lymfatický systém. Masáž obličeje pomocí nahřátých lávových kamenů patří v Evropě k novinkám a povyšuje kosmetické ošetření na nezapomenutelný zážitek.

VYHLAZENÍ VRÁSEK, LIFTING A HYDRATACE
Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže. Je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně ji zjemňuje. Účinek kyseliny hyaluronové v přípravcích FOR LIFE & MADAGA je podpořen obsahem dalších účinných látek, společně se základem přírodního původu.

Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. To znamená, že volíme přípravky na ošetření podle toho, jestli je pleť normální, suchá, mastná nebo dehydratovaná. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. Ošetření obsahuje jemné odstranění make-upu, úpravu obočí, povrchové a v případě zájmu hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, masku, krém a závěrečnou úpravu.

Lenka R